wtorek, 11 stycznia 2022

Listopadowa Galeria prac wielkanocnych

 

 Moi Drodzy !

Nowy Rok zaczęłam z ogromnymi opóźnieniami, ale niewiele mogę na to poradzić,  sami wiecie jak to bywa. W lutym mój tata idzie na kolejna operację i pewnie znowu nie szybko mnie tu zobaczycie, dlatego spieszę z uzupełnieniem postów z galeriami. dzisiaj zaległa galeria listopadowa z przepięknymi pracami.Dziewczyny bardzo się starają i jest co podziwiać :)  Zapraszam do oglądania.

 


Mariola


 

               Haft i Patchwork   


   

Paniuśka     


 

Agaja 


   

menia    


       Anna Iwańska


 

 Grażyna


 


Tina J


 

Kress_Ka


 

Malgorzata Zoltek 


 

splocik


 

Anna

 

Nie zdążyłam w tym roku złożyć Wam życzeń robię to teraz, życząc Wam by Nowy Rok przyniósł wreszcie upragniony spokój nam wszystkim. Niech pomysły i wena nie opuszczają Was przez cały rok, ale przede wszystkim życzę Wam tak potrzebnego w tym czasie zdrowia, wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich.

poniedziałek, 15 listopada 2021

Pazdziernikowa Galeria Prac Wielkanocnych- ,,Pascha'' 2021-2022

 Witajcie Kochani po miesięcznym milczeniu. Chciałabym się wytłumaczyć z niego, bo niektórzy z Was pytają mnie co się u mnie dzieję. Zastanawiałam się czy nie zawiesić na jakiś czas bloga, ale doszłam do wniosku, że to nie ma sensu lepiej myśleć pozytywnie i jeśli tylko mi czas pozwoli będę tu bywać częściej, chociaż na chwilę obecną na to się nie zapowiada. Dlatego  na razie jest jak jest, nie ma nowych postów, ograniczyłam się tylko do tej zabawy i będę się starała pokazywać miesięczne zestawienia tak jak do tej pory. Nie che byście myśleli , że się skarżę, chcę tylko wytłumaczyć dlaczego mnie nie ma i dlaczego Was nie odwiedzam...moja mama nadal dochodzi do siebie chociaż ze względu na wiek i dolegliwości trudno spodziewać się jakiejś większej zmiany na lepsze, do tego złapała zapalenie płuc. Mój tata miał w ubiegłym tygodniu operację i na tydzień musiałam się przenieść do rodziców by nie zostawiać mamy samej. Teraz dochodzi mi do opieki tata u którego dodatkowo 2 miesiące temu zdiagnozowano boreliozę, ma różne powikłania po niej. Dodatkowo widzi słabo na 1 oko. Mam nadzieję,że przyjmiecie moje wytłumaczenie i związane z tym opóźnienia także te ,,upominkowo-prezentowe'' na różne zabawy. Wiem, że z Rodzicami lepiej nie będzie ale może mnie da się kiedyś zorganizować czas na robótki.. bardzo tego potrzebuję bo to i terapia i odpoczynek dla mnie. Ale na chwilę obecną tak to wygląda..

 

 


 A teraz zapraszam Was  kolejnej cudownej galerii pięknych prac wielkanocnych. Dziewczyny są wierne zabawie i wnoszą w nią cały swój optymizm, radość i talent. Kolejny raz bijmy Im wielkie brawa 👏👏👏👏


Mariola


 

      Haft i Patchwork      


 

    Paniuśka  


      

Agaja   


 

menia  


  

                  Szczypta magiii u Anny    


      Leacathy         


 

          Anna Iwańska

 


 


 

GrażynaTina J


  

 

Kress_Ka


 

Malgorzata Zoltek 


 

splocik

  

Anna


 

 Wszystkim odwiedzającym i komentującym dziękuję za każde słowo, pozdrawiam serdecznie.

 

poniedziałek, 11 października 2021

Wrześniowa galeria prac wielkanocnych ,,Pascha 2021-2022,,


 
Zimno się zrobiło, dni coraz krótsze, moje ukochane letnie kwiaty obumarły by narodzić się w przyszłym roku na nowo...nie mogę uwierzyć, że to niedługo połowa października..
Tymczasem przedstawiam wrześniową galerię prac wielkanocnych. Mam nadzieję,że będziecie zachwycać się tak jak ja i każdy z Was znajdzie jakąś inspirację dla siebie :)
Zapraszam do oglądania :)

Mariola


 

                  Haft i Patchwork   


   

       Paniuśka    


  

 

Agaja   


 

menia                       Szczypta magiii u Anny   
       Leacathy        


 

          Anna Iwańska


Grażyna


 


Ula (anielski zakątek)Kress_Ka


Malgorzata Zoltek 


 

splocik


Anna Japoniedziałek, 20 września 2021

Dla Mamy

 Dzień Matki powinien trwać cały rok... data na tym pudełku wyjaśnia wszystko, ale dopiero teraz Wam je pokazuje. Wcześniej nie było czasu ale też chciałam poczekać aż Mama lepiej się poczuje :) I tak się właśnie stało ! Dzisiaj wstała sama z łóżka co jest przełomem dla Niej i dla mnie ponieważ łatwiej będzie mi opiekować się Mamą. Od 1 października wracam do pracy, i nie będę się zamartwiać czy wstanie z łóżka, niestety do tej pory była zależna ode mnie.. Od 2 miesięcy opiekuję się Mamą i mam wreszcie nadzieję , że teraz będzie lepiej.  Oczywiście w dalszym ciągu potrzebuje  Ona i Tata opieki, ale Jej już będzie łatwiej...problemy zdrowotne rodziców się nie skończyły wręcz  doszły nowe, ale ja uczę się z tym radzić bo przecież są w wieku gdzie stan zdrowia jeśli się polepsza to tylko na chwilę a potem dochodzą kolejne problemy... ale takie jest nasze życie.

Pudełko które wykonałam miało Mamę ucieszyć i tak też się stało ma co prawda kilka miesięcy ale wiem,że Mama często do niego zagląda :) Jak je zrobiłam możecie zobaczyć na zdjęciach :)Mapa

Wygrałam!

Candy u Anett

Candy u Anett
Wygrałam !

...